Noc osmdesátá čtvrtá, den osmdesátý pátý; noc osmdesátá pátá, den osmdesátý šestý

V sobotu jsme s rodiči a Buggy vyrazili na procházku do lesa. Cestou jsem Buggy našlápla stopu. Vypracovala ji naprosto parádně. Taky jsme si potrénovaly poslušnost, hodila jsem Buggy balónek a potom už jsem ji nechala běhat a objevovat. Buggy sbírala šišky, trhala trávu, válela se, skákala. Má prostě radost ze života. A já mám radost, že Buggy má radost.

V neděli ráno jsem vzala Buggy a vyrazili jsme s dědou na stopy. Buggy poprvé stopovala v takovém terénu – napůl jemné oraniště, napůl tráva. Navíc foukal vítr. Buggy si ale se všemi nástrahami nakonec poradila, já jsem se jí snažila pomoct, co to šlo a pod dědovým dohledem a radami jsme zdárně dokončily obě stopy. Buggy to očividně baví, potřebuje jen nasbírat zkušenosti.

Pak se na stopu vydala Arna s dědou a následně jsme odjeli na cvičák. Buggy a Arna se honily, lítaly jako střely. Měla jsem ohromnou radost z přivolání, protože Buggy za mnou letěla jako vítr. Když Buggy viděla, jak Arna cvičí, taky by si nejraději áčko i kladinu vyzkoušela. Ale na to má ještě čas. :) Místo toho jsme procvičovaly naši sestavu, Buggy v mezičase pozorovala obranu, seznamovala se s lidmi. V autě potom usnula. :) Doma si odpočinula, hodila do sebe oběd a usnula jako dřevo. :)